Eng
huner-gaz-logo
57. yıl
nike huarache damen nike air huarache damen nike huarache canada goose schweiz nike presto ralph lauren pullover ugg boots sale nike air max polo ralph lauren pullover nike sneakers tommy hilfiger schweiz

1954 yılında kurulan firmamız, 1976 yılından bu güne MIG-TIG-Plazma Gazaltı Kaynak Makinalarının; Torch ve Torch yedeklerini imal, ithal ve ihraç etmektedir.

Ticari faaliyetlerimiz, Ankara-İstanbul-Bursa olmak üzere üç farklı şehirde sürmektedir. Ankara’ da imalatımız ve merkez mağazamız, İstanbul ve Bursa’ da ise şubelerimiz bulunmaktadır. Ayrıca Türkiye’ nin her bölgesindeki satış temsilciliklerimiz ile ülke ihtiyacına cevap vermekteyiz.

Gelişmiş teknolojik ekipman, güçlü pazarlama ve idari birimleriyle Türk Kaynak Sektörü’nün lider ve deneyimli kuruluşları arasında yer alan firmamız, tescilli markaları, “WEC” ve “DATTWELD” ürünleriyle ihracat potansiyelini günden güne arttırmaktadır.

Sürekliliğimizin temelini, kalite, iş ve ticaret ahlakımızdan ödün vermememiz oluşturmaktadır.

Değerli görüşlerinizin firmamıza her zaman ışık tutacağı ana fikriyle, sizlere hizmet etmekten kıvanç duyarız.

Saygılarımızla,Sertifikalarımız

3D Gezinti

timberland noir veste moncler parajumpers occasion canada goose femme doudoune moncler femme timberland homme doudoune moncler parajumpers femme occasion timberland femme canada goose pas cher moncler soldes moncler homme timberland boots parajumpers femme barbour soldes moncler veste homme canada goose prix parajumpers gobi parajumpers gobi occasion moncler veste moncler outlet canada goose outlet doudoune moncler homme ugg pas cher timberland shoes canada goose montreal moncler prix barbour veste doudoune canada goose femme canada goose homme moncler pas cher moncler femme doudoune canada goose homme parajumpers liege ugg bebe
datweld huner
3d